Erkek Kaş Tasarımı-Microbalding

Erkek Kaş Tasarımında Çalışma prensibim! Farkımız!

erkekkastasarimi-gulcelen-4dkastasarimifiyatlari-erkekkasmodelleri-sisli-eniyikastasarimyapan10adres (1)

erkekkastasarimi-gulcelen-4dkastasarimifiyatlari-erkekkasmodelleri-sisli-eniyikastasarimyapan10adres-rosemoonguzellik-gulcelen10.

 

🪶 Erkek Kaş Tasarımı deyip geçmeyin kaşlar neler anlatır neler. Örneğin ifadenizi temsil eder, gözlerinizde ki duyguyu anlatır. Sizi olduğunuzdan daha sert daha bakımlı metroseksüler, mutsuz gibi duruşu etkiler.

❓Şimdi gelelim Kendimizi daha etkili karizmatik, dinamik bakışlara nasıl kavuşturabiliriz? Sorusunun CEVABINA!
➡️ Karakteristik ifade; Siz kimsiniz? Yaşınız, ırkınız, mesleğiniz,
➡️ Bütünsel Anatomik İfade; Nasıl bir ifade yansıtıyorsunuz? Sert, öfkeli, mutsuz, bakımsız.

Öncelikle Erkek Kaş Tasarımında çalışma prensibi çok önemlidir. Tüm Bilgiler çalışma prensibimi desteklediği gibi, benim tam olarak nasıl bir çalışma yapmam gerektiğini belirlerken sizin içinde erkek kaş tasarımı yaptırdığınız da her zaman mutlu olmanızı ve beklentinizin üzerinde bir çalışma olacağını belirler.
Dolayısı ile kendinizi bana anlatmanızı ve nelerin sizi rahatsız ettiğini, kaşlardan ne beklediğinizi biz sizlere beklentinizin % kaçını verebiliriz, tüm bilgileri sizlere tüm netliği ile veriyoruz.

✅ Prosedür gereken kişide doğrudur Örneğin; Eksik kıl eklenmesi gereken alana erkek kaş tasarımı microblading kıl tekniği metodu doğru olduğu gibi, kıl olmayan alana lazer yapmak yanlıştır. Bu noktada demek istediğim prosedür mevcut duruma bağlı yapılır. Nasıl ki kıl olmayan alana lazer epilasyon yapılmaz, kıl olan alana da kalıcı hale getirmek istiyorsak lazer epilasyon metodu dışında başka metot olmaz.
➡️ Karakteristik ifademizde ise önemli olan, meslek ve sizin tarzınız, bazı erkekler, sadece eksik kıllarının tamamlanması yeterliyken bazı erkeklerde daha bakımlı, karizmatik, metroseksüler olmak isteye biliyor.

Paylaşmış olduğum linkten https://wa.me/+905307700887  EKTÇPF demeniz yeterli.

Size bir PDF dosyası gelecek ve bu doya da erkek kaş tasarımı fiyat listesi yer alacak ve yanı sıra görseller, videolar, eğitimlerim yer alıyor olacak.

 

Görüşünü Paylaş