DUDAK PİGMENTASYONU & KONTÜRÜ

Dudaklarının daha belirgin ve daha kalın görünmesini isteyen kadınlar genelde dudak konturu uyguluyor.

Yoğun tempoda çalışan ve her gün makyaj yapmaya zamanı olmayan kadınların kalıcı göz makyajı ve kalıcı kaş makyajından sonra kalıcı dudak makyajı da işini kolaylaştırıyor. Ve bayanların çok fazla ruj kullanması ve sigara kullanımdan kaynakları dudaklarda pigment kayıpları yaşanır dudak renklendirme bu aşamada en bürük kurtarıcıdır. Nedir kalıcı dudak makyajı?

dudak-pigmentasyon-gül-çelen

Kalıcı Dudak Makyajı Nedir

Kalıcı dudak makyajı dudaklarınızın çevresine iğne ile uygulanan bir pigmentasyon işlemidir. Bu işlem ince şekilde uygulanır ve dudaklarınızın olduğundan daha kalın ve belirgin görünmesini sağlar. Kalıcı dudak makyajı ile aynı zamanda dudaktaki solgun görüntü de giderilir, yara izleri, pigment boşlukları kolayca doldurulur ve eksiklikler tamamlanır.

Kalıcı dudak makyajı yaptıracaksanız, renk seçiminin çok önemli olduğunu unutmayın. Renk seçiminde olabildiğince kendi orjinal dudak renginize yakın, çok az koyu bir tok seçmeye dikkat edin. Bu, daha doğal ve güzel bir görüntü sağlayacaktır.

Kalıcı dudak kontürü uygulaması aynı zamanda dudaklarınızın daha ince görünmesi de sağlar. İsteğinize göre daha dolgun daha ince, daha belirgin veya daha renkli kalıcı makyaj uygulanabilir.

Kalıcı dudak makyajı yaptırırken uygulamayı yapacak olan uzmanın profesyonel olmasına ve kullanılan boyaların, pigmentasyon makinesinin sertifikalı ve steril olmasına özen gösterin.

    Görüşünü Paylaş