KALICI EYELİNER

Gözler ve bakışlar yüzünüzün ifadesini en çok değiştiren etkenlerdir. Gözlerimizi olduğundan daha büyük veya daha küçük, daha çekici ve egzotik görünmesini isteyen kadınların bir numaralı tercihi kalıcı göz makyajı olmaktadır. Bununla birlikte göz kapağında düşüklük varsa her gün kalem çekildiginde gün içerisinde göz kapagına bulaştıgı için dağılan göz makyajı kalıcı eyeliner ile sabitleyerek sizi gün içerisindeki makyajdan kurtarıcaktır.

Kalıcı göz makyajı kirpik aralarının doldurulması, ince veya kalın eyeliner çizimleri gibi işlemleri kapsar. Kalıcı göz makyajı nedir, Kalıcı göz makyajı nasıl uygulanır, kimler tercih etmeli, kalıcı göz makyajının kalıcılığı gibi soruların cevabını bu yazıda bulabilirsiniz.

Kalıcı Göz Makyajı Nedir?

Günlük en çok tercih edilen en popüler makyaj, göz makyajıdır. Her sabah uyandığımızda makyajın bütünlügünü sağlayan ve gün içerisinde sıkça tazelemek zorunda kaldığımız göz makyajı, Kalıcı göz makyajı sayesinde her gün makyaj yapmaktan yorulan, yoğun çalışan, günlük hayatta makyajsız gezmak istemeyen kadıların bir numaralı tercihidir.

Peki Kalıcı göz makyajı nedir ve nasıl uygulanır?

Kalıcı göz makyajı uygulaması, kalıcı pigmentler sayesinde göz kapaklarının üstüne, istediğiniz kalınlıkta  uygulanan trend işlemdir. Kalıcı göz makyajı gözlerinizin şeklini istediğiniz gibi göstermeye yardımcı olur.
Daha belirgin bakışlara ve gözlere sahip olmak için de kalıcı göz makyajı en iyi çözümdür.

Kalıcı Göz Makyaj uygulaması ile kirpikleriniz de daha dolgun görünecek ve doğallığını koruyacak.
Uygulama sayesinde gözleriniz doğal sürme çekilmiş gibi görünecektir.

Kalıcı Göz Makyaj uygulama alanını genel olarak iki ana başlığa ayırabiliriz;

Dipliner

Günlük çok tercih edilen en popüler bir göz makyajıdır. Her sabah uyandıgımızda makyajın bütünlügünü sağlayan ve gün içerisinde sıkca tazelemek zorunda kaldıgımız dipliner için çok fazla zaman harcıyoruz. Kalıcı  Dipliner  göz kapaklarınızın üstüne, kirpik diplenirine uygulanır, gözleri daha iri , kirpikleri daha yoğun göstermek için tercih edilen en iyi kalıcı dipliner yöntemidir.

Uygulama süresi ; 60 dk
Tasarım ; Uygulamaya başlamadan önce ön cizim yapılır ve bu sayede çizilen tasarımı görerek onayınız alınır .
Acı ; Yok anestezi krem sayesinde hissedilmez.
Kalıcılık süresi ; 12 ay – 24 aydır.
Kimler tercih etmeli  ; Özellikle göz kapağı düşük olan kişiler, kirpikleri daha yoğun göstermek isteyenler, hergün göz makyajı yapanlar, makyaj çok seven ama yoğun iş hayatı olanlar, aslında yaptırmak isteyen herkez bu avantajdan faydalana bilir.

Uygulanan cihaz sayesinde ve uzman profesyonlligi sayesinde alman cihazı olan Long -Time -Liner cihazı ile uygulanmaktadır.

Sana yakışacak uygulama için filtresiz göz görselinizi paylaşınız.

 

Eyeliner 

Kalıcı eyeliner uygulaması kuyruklu eyeliner olarak da bilinir. Gözünüzün üzerine,göz pınarından, göz bitimine,doğru ideal kalınlıkta ve uzunlukta uygulanan eyeliner günlük yaşantınızda size zamandan tasarruf sağlar ve estetik bir görüntü katacaktır .

Kalıcı Eyeliner gözlerinizin şeklini istediğiniz gibi göstermeye yardımcı olur.
Gözleriniz küçükse, doğru çizim ve uygulama ile daha büyük,
İstediğinizden daha büyükse daha küçük göstermek mümkün.
Bunun dışında,
Bir birinden uzak olan gözlerin daha yakın gösterilmesi,
Daha belirgin bakışlara ve gözlere sahip olmak için de kalıcı göz makyajında Eyeliner en iyi çözümdür.

Göz Şekline göre Eyeliner;

  • Badem Göze sahipseniz; En ideal göz şeklidir bu göz şekline ideal kalınlıkta ve uzunlukta eyeliner uygulanabilir.
  • Çekik Göze sahipseniz; Var olan çekikligi ideal hale getirmek için daha ince ve hafif kuyruklu eyeliner uygulanabilir.
  • Yuvarlak Göze sahipseniz; Daha dinamik ve sıcak bakışlar için inceden kalına doğru ve hafif kuyruklu eyeliner uygulanabilir.
  • Çukur Göze sahipseniz; Bu göz yapısı daha yorgun ve bitkin görünür. İnce ve kuyruksuz bir eyeliner uygulanabilir.
  • Düşük Göz Kapağına sahipseniz; Düşüklük oranına bağlı olarak gözün bittigi yerden baz alınarak inceden kalına doğru hafif kuyruklu modeller idealdir.

Uygulama süresi ; 90 dk
Tasarım ; Uygulamaya başlamadan önce ön cizim yapılır ve bu sayede çizilen tasarımı görerek onayınız alınır .
Acı ; Yok anestezi krem sayesinde hissedilmez.
Kalıcılık süresi; 12 ay – 24 aydır.
Kimler tercih etmeli ; Özellikle göz kapağı düşük olan kişiler, kirpikleri daha yogun göstermek isteyenler, hergün göz makyajı yapanlar, makyaj çok seven ama yoğun iş hayatı olanlar, aslında yaptırmak isteyen herkez bu avantajdan faydalana bilir.

Uygulanan cihaz sayesinde ve uzman profesyonlligi sayesinde alman cihazı olan Long -Time -Liner cihazı ile uygulanmaktadır.

Sana yakışacak uygulama için filtresiz göz görselinizi paylaşınız.

ÖNEMLİ BİLGİ ; Göz şekilleri badem, çekik, yuvarlak ve çukur olmak üzere dört kategoriye ayrılır.
Fakat eyelinerda kalınlık ve uzunluğu göz kapağı düşüklüğü derecesi ( hafif, orta, yüksek ) dikkate alınarak tasarlanır.
Yani göz şeklinin önemi kadar göz kapağı durumu da oldukça önemlidir.

Kalıcı Eyeliner uygulamalarında her zaman aşırı kalın ve uzun kuyruklu çalışmalardan kaçınılmalıdır!
Zamana bağlı olarak göz kapaklarındaki düşüklük artabilir ve bu da yapılmış olan eyelinerın üzerine yığılabileceği için göz kapaklığı düşüklüğü görüntüsünün artışında etken olacaktır.

Kalıcı Göz Makyajı uygulama görsel ve videoları için tıklayınız

    Görüşünü Paylaş