Hakkımda

2020-07-25-gul-celen-guzellik-uzmani-hakkinda-kalici-makyaj

1987 senesinde İstanbul Sarıyer’de doğan Çelen, 11 yaşında 1 kız çocuğu annesidir. Gül Çelen 12 yılı aşkın süredir güzellik alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim hayatı sonrasında Yurtdışı, Yurt içi akademik alanlarını tamamlamış olup gerekli tüm sertifikalarına sahiptir.Bu alanda çalışmalarına devam ederken güzellik uzmanı öğrencilerine staj vermişti.Gül ÇELEN Usta eğitmen olup milli eğitim onaylı sertifika vererek kalıcı makyaj eğitimlerine devam etmektedir.

12 seneyi aşkın bir sürede farklı hastanelerde, diyet & güzellik bölümü, ayrıca estetisyenlik merkezlerinin işletmesini kurmuştur. Yanı sıra birebir gelen misafirlerinin kalıcı makyaj, cilt bakımlarını bizzat devam ettirmiştir.
2016 senesinde İstanbul Şişlide kendi ROSE & MOON Güzellik Merkezini kurmuştur.
Özellikle Kalıcı makyaj ve Cilt bakımı alanında uzmanlığa sahiptir. Kendine özgü farklı yöntemler ve teknikler geliştirerek bu alanlarda çok başarılı işler ortaya koymuştur.

Eğitime ve mesleğine olan saygısını her zaman ön planda tutmuştur.

Kalıcı Makyaj ve Cilt Bakımı uygulamaları dışında, Bölgesel Zayıflama ve Lazer Epilasyon alanlarında da uzmanlık sertifikası bulunan Çelen, başarının her zaman işin mutfagından geldigini iddia eder. Bilmediğiniz iş sizin işiniz degildir o sadece ticari baktığınız bir iştir.
“Eğerki işi biliyor,içindeyseniz ve bu işin mutfağından geldiyseniz başarınız her gün artmaya devam eder diye söylemiştir.”
İstanbul’da bir çok noktada sağlık ve güzellik adına profesyonel çalışmalar gerçekleştiren Gül Çelen çalışmalarıyla binlerce insanı memnun etmiştir.
Sağlık ve güzellik konusuna

insanların hayatını olumlu yönde değiştiren harika dokunuş bakış açısıyla bakan Gül Çelen, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Önceligi her zaman şişlide kurucusu olduğu güzellik merkezinde kişilerle birebir görüşüp karşılıklı sohbet tadında danışanını net bir şekilde anlayarak danışan için en uygun olan uygulama ve tekniği sunmak istedigini belirtir.

Her ne olursa olsun vücudunuza yada yüzünüze yapacağınız işlem öncesi kişinin örnek çalışmalarını muhakak görün ve uzmanın sertifikalarını isteyin bu sizin en doğal hakkınızdır diyerek son çağrısını yapmak ister.