Erkek Kaş Tasarımı

Erkek Kaş Tasarımı

Erkeklerin en tedirgin olduğu işlemlerden biri. Microblading kıl tekniği kaş tasarımı. Toplumumuzda erkekler kaş yaptırır mı? Kaş tasarımı erkekler için uygun mu? Bayan gibi kaşlarım olsun istemiyorum? Tüm bu sorularla, büyük bir cesaretle bizlere ulaşıyorlar.
Evet erkek kaş tasarımı yaptırır mı ? Sorusunun cevabı, erkekler kaş tasarımı yaptıra bilir aslında, bay bayan olmaksızın yapılan bir işlemdir. Erkek Kaş tasarımında dikkat edilmesi gereken durum bayan kaşı gibi simetri, kalın, koyu ben buradayım diyen kaş olmaması gerekir, bu model kaşlar Doğalın dışında kaşlardır 2009 yıllarından buyana kabul görülmeyen estetik durmayan kaşlardır. Microblading kıl tekniği kaş tasarımı, uygulama teknik metot aynıdır, metot, teknik bay bayan değişmez herkes için aynıdır, değişen durumlar deri (cilt yapısı- kaş modelidir) dikkat edilmesi gereken sadece deri ile modeli baz almak gerekir.
Genel olarak bakacak olur ise erkeklerin de kaşlarının ifadesi olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle daha profesyonel gözle bakacak olur isek,
Örneğin göz kapağı düşük kaş şekli düşük bir kaş ifadesinin ağlayan bir çift gözle ne kadar çok kendinizi karşı tarafa ciddi olduğunuzu anlatabilirsiniz ki? Bir çoğunuzun karşı tarafla iletişim halindeyken zaman zaman beni neden ciddiye almıyor dediğiniz olmuştur. Üzgünüm  ama yüze bütünsel olarak bakıldığında kaşlarınızın düşüklüğü sizi ağlayan bir göz gösteriyor ise pek de ciddiye alınmanız beklenemez, tamda bu noktada ifadenizi belirlemek ve bu ifadeyi sabitlemek için erkek kaş tasarımında microblading kıl tekniği tasarımımız oldukça önemli. Merkezimize geldiğinizde öncelikle ifadeniz karşılık 15 dk ile işlem akışı sizlere anlatılırken sohbet halinde oluyoruz ve bu süre içerisinde ifadenizi çıkarmış, eksikleri belirlemiş oluyorum aslında. Microblading kıl tekniği tasarımıza başlamadan önce yüzünüzün oranını çıkartıyoruz, altın oran ile yüz ölçüm değerleriniz ortaya çıkmakta ve ön bir çizim ile kaşlarınızın tasarımını beliriyoruz. Kendi mevcut kaşlarınızın dışına çıkmadan, fazla olanları toparlayıp eksikleri tamlayarak son derce doğal bir çalışma olacağından hiç şüpheniz olmasın. Model belirlendiğinde sizde çalışma öncesi modeli göre biliyorsunuz. 2. Adımda ize pigmentasyon ( renk ) belirliyoruz kaş renginiz, ten renginizin (cilt altı tonunuz ) saç renginize uygun bir pigmentasyon belirlenmekte, 3. Adımda ise onaylarınızı alıyoruz kıl atışlarımızı yapıyoruz.
Erkek kaş tasarımı uygulamasında acı oluyor mu?
İşlem esnasında ve sonrasında her hangi bir acı hissetmezsiniz. Uygulamaya başlamadan önce etkili anestezi kremleri ile alanı uyuşturuyoruz ve acı hissi yok denilecek kadar azdır.

Erkek Kaş Tasarım vidyomuza lınk tıklayarak youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.   https://youtu.be/9LZsedPCK3Y
Erkek kaş tasarımı fiyatları için merkezimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.  https://wa.me/905307700887
Erkek kaş modellerimizle alakalı ınstagram hesabımızdan ulaşa bilirsiniz. https://www.instagram.com/tv/COXRFExHGzo/?igshid=1ah4ibcm57p6a   

  1 Yorum

  • Serdar kansu

   24 August 2021

   merhaba ;
   kaş tasarım fiyat listesi öğrenebilir miyim?

  Share Your Opinion